Přišli jste o data? Možná ne!

Společnost České sítě s.r.o. se zabývá záchranou dat po celou dobu své existence, zachraňujeme nejen data z poškozených pevných disků, ale také z ostatních typů datových nosičů. K záchraně dat nám tedy můžete dodat diskety, nosiče CD, DVD a BlueRay, páskové mechaniky, média Zip, Jaz a Bernoulli, nebo třeba paměťové karty z fotoaparátů. Posouzení možnosti záchrany dat ze všech médií je ZDARMA!

 

 

Pokud došlo k poškození, či ztrátě dat, jak postupovat?

Doporučujeme nás obratem kontaktovat a podle potřeby a možností se naši technici problémem začnou zabývat, a to za následujících podmínek:

 

druh služby cena bez DPH cena s DPH
hodinová sazba technika v servisu 1.900,- Kč 2.280,- Kč
hodinová sazba technika u klienta 1.990,- Kč 2.388,- Kč
výjezd technika po Praze 600,- Kč 720,- Kč
posouzení možnosti záchrany dat *) 440,- Kč 528,- Kč

*) platí pouze v případě, že se záchrana dat neuskuteční

 

Myslíte, že data jsou nenávratně ztracena?

Nezoufejte a kontaktujte nás, máme 93% úspěšnost při obnovování dat. Pokud máte zájem zkusit naše služby, kontaktujte nás, zajistíme Vám obnovu dat v nejkratším možném termínu. Pro kompletní seznam médií, či souborových systémů, jež jsme schopni obnovovit nás kontaktujte.

 

Hulput autem in vel erciduisitad exero lorem

accum do et ad tat nonsendit nosting esto conse tio dolestrud ting et voluptat eugue modolortie modolo dio con er sum am autem vendiat. Ipissim in er set nim quis amconsenim irilit lobore commoloreros dolobor adit ad ting ea feu faccummy nissi.

9 850 Kc