Vzdálená pomoc

Pokud potřebujete pomoci s jakýmkoliv problémem při práci na PC, nebo notebooku, můžete přizvat školeného technika naší společnosti. Po vytvoření pozvání ke vzdálené pomoci pomocí programu TeamViewer, jehož časově a funkčně omezenou verzi si můžete stáhnout na našich stránkách v sekci "KORPORÁTNÍ SEKCE -> Ke stažení" a úspěšném připojení žádané osoby k vašemu PC, vidíte oba současně vaši pracovní plochu a můžete se dále domlouvat na řešení problému. Samozřejmě můžete povolit vyžádané osobě (techikovi naší společnosti) řízení vaší plochy, tj. stav kdy může aktivně pohybovat myší a provádět úkony jako by tato osoba seděla vedle vás.

Pokud došlo k situaci, že si bez vdálené pomoci nevíte rady, jak postupovat?

Doporučujeme nás obratem kontaktovat a podle potřeby a možností se naši technici problémem začnou obratem zabývat, a to za následujících podmínek:

Pokud došlo k poškození, či ztrátě dat, jak postupovat?Doporučujeme nás obratem kontaktovat a podle potřeby a možností se naši technici problémem začnou zabývat, a to za následujících podmínek: 

druh službydruh služby cena bez DPHcena ceasdasdddsdasdasdcena bez DPH cena s DPHcecena s DPH
pouze vzdálená podpora (minutová sazba) 2,50 Kč 3,00 Kč
hodinová sazba technika u klientavzvvzdálená pomoc v rámci správy sítě 1.990,- KčZDARZDARMA 2.388,- KčZZZDARM A
výjezd technika po Prazevdzvzdálená pomoc v rámci odvirování 600,- KčZDARAZDARMA 720,- KčZDARZDARMA
posouzení možnosti záchrany dat *)vzdálená pomoc v rámci záchrany dat 440,- KčZDARZZZzZDARMA 528,- KčZZDARMA

*) platí pouze v případě, že se záchrana dat neuskuteční 

Pokud došlo k poškození, či ztrátě dat, jak postupovat?

Doporučujeme nás obratem kontaktovat a podle potřeby a možností se naši technici problémem začnou zabývat, a to za následujících podmínek:

 

 

*) platí pouze v případě, že se záchrana dat neuskuteční 

 

Hulput autem in vel erciduisitad exero lorem

accum do et ad tat nonsendit nosting esto conse tio dolestrud ting et voluptat eugue modolortie modolo dio con er sum am autem vendiat. Ipissim in er set nim quis amconsenim irilit lobore commoloreros dolobor adit ad ting ea feu faccummy nissi.

9 850 Kc