Základní informace splátkový prodej:

je oblíbený způsob pořízení spotřebitelského zboží v případě, že potřebujete rozložit zaplacení ceny zboží do delšího časového úseku. Tento způsob sice znamená menší jednorázové zatížení vaší peněženky, ale obvykle je vykoupen vyššími úroky. Nabízíme prodej na splátky prostřednictvím partnerství se společností ESSOX jako jednu z možností získání zboží. Místo, abyste zaplatili celou cenu zboží v hotovosti, odevzdáte hotově, či bankovním převodem pouze určitou procentní část ceny zboží, tzv. "akontaci". Zbytek pak splácíte v pravidelných splátkách.

Naopak banka půjčuje bez akontace. Nevýhodou bankovního úvěru jsou však leckdy vysoké počáteční poplatky a poplatky za správu úvěru a také větší "pa-pírování". Častou podmínkou je i to, že v bance musíte mít zřízen účet.

Při nákupu na splátky se zakoupené zboží stává hned vaším majetkem, na roz-díl od leasingu.

 

Základní informace leasing a operativní leasing:

nabízíme jako další alternativy prostřednictvím našeho partnerství se společ-ností UniCredit Leasing. V prvé řadě nabízíme financování hmotného investičního majetku, který je zařazený do I., II., III. nebo IV. odpisové skupiny podle zákona o daních z příjmu, neboli leasing strojů a zařízení pro průmyslová odvětví, stavebnictví, energetiku, zdravotnictví, obchod i služby formou finančního leasingu. Nabídka je určena právnickým i fyzickým osobám, ale také městům a obcím, rozpočtovým a příspěvkovým organizacím, družstvům a dalším subjektům. Nebo máte-li zájem stroje užívat a ne je vlastnit, potom operativní leasing je pro Vás řešením.

 

Máte-li zájem o bližší informace pro konkrétní situaci, neváhejte nás kontaktovat.

Hulput autem in vel erciduisitad exero lorem

accum do et ad tat nonsendit nosting esto conse tio dolestrud ting et voluptat eugue modolortie modolo dio con er sum am autem vendiat. Ipissim in er set nim quis amconsenim irilit lobore commoloreros dolobor adit ad ting ea feu faccummy nissi.

9 850 Kc