Připojení k Internetu a hlasové služby

Možná právě řešíte problém, jaké připojení k internetu si pořídit. Velice závisí na lokalitě, kde budete připojení používat, také zda se bude jednat o připojení pro společnost, nebo pro koncového domácí klienta. Připojení k Internetu už totiž dávno není luxusem, ceny za něj klesly na přijatelnou úroveň. A navíc Internet se stává stále běžnější součástí našich životů. Naše společnost je schopná zajistit následující typy připojení k Internetu, ze kterých je možné vybírat:


Technologie

 

Technologie Rychlost připojení Koncové zařízení Přibližná cena
 GPRS/EDGE  0,4 Mbps USB modem zapojený do počítače / router s úpravou pro příjem signálu GPRS/EDGE / notebook s integrovanou technologií WWAN 

 79,- Kč bez DPH

(bývá omezeno FUP 3GB)

 CDMA/UMTS 8,6 Mbps   USB modem zapojený do počítače / router s úpravou pro příjem signálu GPRS/EDGE / notebook s integrovanou technologií WWAN  třetí generace

 199,- Kč bez DPH

(bývá omezeno FUP 3, nebo 20GB)

 aDSL/vDSL až 24 Mbps  xDSL modem kombinovaný s routerem a WiFi  322,- Kč bez DPH 
Kabelové připojení  až 200 Mbps  DSL router kombinovaný s WiFi  499,- Kč bez DPH 
WiFi připojení  až 200 Mbps  WiFi access point kombinovaný s routerem a WiFi  699,- Kč bez DPH 
Rychlost připojení

 Některé typy připojení nejsou dostupné pro koncové klienty, některé jsou závislé na lokalitě a pokrytí signálu. Pro společnosti doporučujeme využít vDSL, kabelové připojení, nebo v tabulce neuvedené vysokokapacitní SHDSL připojení dostupné skrze telefonní přípojku.

 

Telefonie

Pokud máte zájem o využívání pevné linky, zároveň však nechcete platit paušální poplatky vašemu stávajícímu telefonnímu poskytovateli, jsme schopni Vám zajistit bezpaušální telefonii, kde platíte pouze skutečně provolané minuty bez zatížení měsíčním paušálem. Tento model je také vhodný pokud například na této pevné lince chcete pouze přijímat telefonní hovory. Jsme schopni zajistit přenesení stávajícího telefonního čísla od Vašeho současného poskytovatele. Ceny za volání s Vámi budeme konzultovat při osobní návštěvě, případně komunikací pomocí e-mailu.

 

  a hlasové služby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heading

content

prize