Základní informace o vzniku společnosti:

Historie společnosti České sítě s.r.o. oficiálně začala dne 21. 3. 2005, a to zápisem do obchodního rejstříku. Aktivity jednotlivých vlastníků a zaměstnanců však začínají počátkem devadesátých let. Jednotlivé osoby samostatně výdělečně činné s obratem několika desítek tisíc korun ročně do založení právnické osoby fungovaly pod názvy JN Servis, či Underweb Solutions. Dnes se počítá náš roční obrat v řádech miliónů korun, také jsme schopni nabídnout našim zákazníkům ucelené a přesto pestré portfolio produktů a služeb, nadstandardně kvalitního servisního zázemí, časovou flexibilitu našich pracovníků a jejich široké znalosti nejenom z oblasti výpočetní techniky.

Živnostenská oprávnění:

- činnost technických poradců v oblasti informačních technologií
- zpracování dat, služby databank a správa sítí
- poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
- zprostředkování obchodu a služeb
- maloobchodní prodej (specializovaný maloobchod)

Znalosti a certifikace:

Všichni servisní technici naší společnosti jsou průběžně školeni a prochází náročnými certifikacemi, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší dostupné služby. Co se týče znalostí, můžeme Vám nabídnout vědomosti v oblasti záchrany dat, zálohování, digitální televize, odvirování, správy serverů a sítí, nebo třebas audiovizuální poradenství.

Poslední získaná certifikace:

Certifikát Intel

Kontaktujte nás, vyřešíme Vaše problémy!

Hulput autem in vel erciduisitad exero lorem

accum do et ad tat nonsendit nosting esto conse tio dolestrud ting et voluptat eugue modolortie modolo dio con er sum am autem vendiat. Ipissim in er set nim quis amconsenim irilit lobore commoloreros dolobor adit ad ting ea feu faccummy nissi.

9 850 Kc